logo

Prezentacja 360° naczynia szklanego!
Przedmioty szklane należą do jednych z najtrudniejszych - dzięki TopShow3D MINITABLE TRANSPARENT wyposażonemu w automatyczny blat przeźroczysty uzyskiwanie prezentacji 3D/360 tego typu przedmiotów nie jest już problemem!


Happy Easter

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzy zespół TopShow3D!


Kartka świąteczna 3D: Kliknij tutaj!

 


feuerball3D tests TopShow3D PHOTOTABLE

feuerball3D testuje TopShow3D Phototable!
feuerball3D testuje TopShow3D Phototable, w pełni automatyczny zestaw do tworzenia przentacji / zdjęć / fotografii 3D oraz 360 stopni.

Materiał video w języku niemieckim: Zobacz na Youtube!
Więcej informacji o feuerball3D: Zobacz stronę feuerball3D!

 

Przygotowaliśmy innowacyjną sferyczną prezentację FULL3D w której produkt możemy oglądać z każdej strony - dosłownie! - w tym także od spodu! Ta wieloosiowa prezentacja powstała za pomocą urządzenia TopShow3D PHOTOTABLE TRANSPARENT - w pełni automatycznego rozwiązania idealnego do tworzenia bezcieniowych animacji/fotografii/packshot 3D/360/2D!


Merry Christmas and Happy New Year

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy zespół TopShow3D!


Kartka świąteczna 3D: Kliknij tutaj!

 


INNOVATIONSPREIS-IT innovative mittelstand BEST OF 2015

GRATULACJE dla feuerball design!
Miło nam ogłosić że po raz kolejny oprogramowanie do tworzenia prezentacji 3D/360 stopni feuerball3D STUDIO zostało wyróżnione nagrodą INNOVATIONSPREIS-IT - BEST OF 2015! Tegorocznym patronem jest firma Microsoft Deutschland GmbH! Jesteśmy dumni że nasze urządzenia TopShow3D współpracują z oprogramowaniem feuerball3D już od 2010 roku!

 

Podczas Photokina 2014 zaprezentowaliśmy dwa najnowsze urządzenia TopShow3D: COMPACT TRANSPARENT oraz PHOTOTABLE TRANSPARENT. Te w pełni zautomatyzowane rozwiązania dzięki zastosowaniu przeźroczystego blatu pozwalają na uzyskiwanie zdjeć/fotogtafii/prezentacji 3D/360/2D lub video 360 stopni w jakości bezcieniowej.

 

 


View the embedded image gallery online at:
http://topshow3d.net/newsy#sigFreeId2d0f03013a